Domowe wizyty Weterynaryjne w Gdańsku

Sosken Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne zaprasza do umawiania wizyt domowych, w bezpiecznej i bezstresowej dla pupila, a także komfortowej dla właściciela atmosferze.
Wizyty domowe w określonych sytuacjach wiążą się z mniejszym stresem dla pacjenta związanym z transportem, przyjazdem do miejsca pełnego różnych bodźców, w tym zapachów nieznanym pupilowi. W szczególnych przypadkach, gdzie występuje znaczne obniżenie odporności zwierzęcia wizyta domowa jest czynnikiem niwelującym ryzyko wystąpienia infekcji.

Wizyty domowe są szczególnie dedykowane pacjentom młodym wymagającym pilnej pomocy weterynaryjnej, a także seniorom, którym poruszanie się sprawia trudność. Oferujemy wizyty weterynaryjne oraz pomoc w nagłych wypadkach w domowym zaciszu przy obecności najbliższych, bez strachu i lęku. W określonych sytuacjach pomagamy w transporcie pacjenta do przychodni, jeśli zalecana jest dalsza diagnostyka (RTG, USG, zabiegi chirurgiczne), jednak zdecydowanie większość wizyt i pomoc możliwa jest do udzielenia w domu pacjenta.

Dojeżdżamy do Państwa po wcześniejszej rozmowie telefonicznej na terenie Gdańska i okolic